Ekskursijas pa Latviju

Viduslaiku Eiropas vide.

Ekskursijas un ceļojumi pa Latviju ļauj iejusties viduslaiku Eiropas vidē. Ekskursijas laikā jūs varat iepazīties ar Baltijas kultūras īpatnībām un tās bagātīgo vēsturi, neraugoties uz vietējo iedzīvotāju atturīgo temperamentu. Pat nelielas Latvijas pilsētiņas ir bagātas ar dažādiem kultūras pieminekļiem un vēsturiskas nozīmes vietām, arhitektūras pieminekļiem un unikāliem muzejiem. Nemaz nerunājot jau par valsts galvaspilsētu – Rīgu. Rīgā vēl ir saglabājušās ēkas, kuras cēluši pilsētas dibinātāji, kā arī kultūras pieminekļi un citas XIII gs. arhitektoniskas būves.

 

Tūrisma firma Remaco Tour aicina ekskursijās pa Latviju, organizē autobusu tūres pa interesantiem, vēsturiskiem notikumiem apvītiem maršrutiem, ekskursijas laikā jums būs iespēja iepazīties ar vietējo virtuvi un nacionālajām tradīcijām. Autobusu tūres parasti sākas ar valsts galvaspilsētu. Apmeklējot Vecpilsētu jeb Vecrīgu, tūristi nokļūst pašā Rīgas sirdī un pie tās pirmavotiem. Šeit ir labi saglabājusies XIII-XVII gadsimtu arhitektūra, tā izskatās dzīva un organiska.

Visinteresantākie ceļojumi pa Latviju:

  • Doma laukums un Doma baznīca;
  • Brīvības piemineklis;
  • Sv.Pētera baznīca un tās 137 m augstais tornis, kas kalpo par Rīgas simbolu;
  • autobusu tūres uz Šveices vārtiem;
  • Viestura dārzs;
  • un citas ne mazāk aizraujošas šo gadsimtu celtnes.

Ekskursiju laikā jūs varat apmeklēt aizraujošus Rīgas muzejus: Medicīnas vēstures muzeju, Vēstures muzeju, Aizrobežu mākslas muzeju, Etnogrāfisko muzeju, kurā ir apvienotas senlaicīgās būves no visiem valsts nostūriem, piemēram: koka baznīcas, XVI-XIX gs. Vējdzirnavas. Tāpat arī varat pabūt Valsts mākslas galerijā un Automobiļu muzejā.

Ceļojumi pa Latviju nenoritēs bez nelielās pilsētiņas Siguldas apmeklējuma, to bieži vien dēvē par “Latvijas Šveici”. Šeit jūs iepazīsieties ar vēstures pieminekļiem. Piemēram, Gūtmaņa ala, kura ir lielākā Latvijas ala, kā arī Viktora ala, un, protams, Siguldas pils – pirmā Zobenbrāļu ordeņa pils. Dabiski, ka ekskursijas laikā ir jāapmeklē Jūrmala – skaista kūrorta zona. Autobusu tūres pa Latviju ietver arī ekskursiju uz Cēsīm, kas ir bagātīga ar senlaicīgām koka mājām, izvietotām gar bruģētām ielām. Diezgan aizraujošas būs ekskursijas uz Kurzemi, gar Abavas un Ventas krastiem. Autobusu tūres laikā būs iespēja aplūkot vērtīgas arhitektūras pilsdrupas, kuras vēsta par latgaļu apmešanās vietām IX-X gs.

ON-LINE